کرم ضد پیری، دستاورد برتر دبستان مهر آیین در بخش غرفه

مالیده ‌شود. این عمل را با انگشت شست دست دیگرتان نیز تکرار کنید.

7- نوک انگشتان دست‌تان را به صورت چرخشی به کف دست دیگرتان بمالید. با این روش، کف‌دست‌تان تماما به کِرِم‌ آغشته می‌شود. همین کار را با دست دیگرتان تکرار کنید.

8- با انگشتان یک دست‌تان مچ ‌دست دیگرتان را به چهره چرخشی ماساژ دهید تا مچ‌تان به کِرِم آغشته ‌شود.

9- مطمئن شوید که تمام نواحی کف و پشت دست‌تان تماما به کِرِم آغشته شده اند و کِرِم به تمام قسمت‌های نمایندگی پاناسونیک دست‌تان رسیده است.

كهیر تورم قرمز رنگ نمایندگی پاناسونیک می باشد كه توأم با خارش است. هر ضایعه كهیر بعد بیشتراز چندین دقیقه تا یکسری ساعت بدون باقی گذاشتن اثر بیشتراز بین می رود و سپس ضایعات نو در محل های پیشین یا این که محل های جدید به وجود می آید. میزان ضایعات كهیر بیش تر از كوچكی یك عدس تا بزرگی یك بشقاب متغیر است. ممكن می‌باشد ضایعات به نیز پیوسته باشد و نواحی وسیعی از نمایندگی پاناسونیک را بپوشاند. معمولاً خارش شدید وجود دارد، ولی ممكن می باشد سوزش یا این که به ندرت درد نیز وجود داشته باشد.

علت كهیر، خروج پلاسمای خون بیش تر از مویرگ های كوچك خونی سطح نمایندگی پاناسونیک هست كه در اثر واسطه های شیمیایی، بخصوص هیستامین رخ می دهد. ترشح هیستامین بیش تر از سلول هایی به اسم ماست سل است.

كهیر به طور كلی مضاعف شایع می‌باشد و حدود 20 – 10 درصد افراد حداقل یك توشه در ارتفاع قدمت مبتلا به كهیر می شوند. كهیر به طور معمول ظرف یک سری روز تا یکسری هفته بهبود می یابد، ولی در مواقعی هم ممكن هست سال ها و حتی دهه ها به طول انجامد و مرتباً حملات آن تكرار شود.

چنانچه كهیر در نواحی خاصی نظیر پلك ها و لب ها پیدایش كند، باعث تورم می شود كه ممكن می باشد منجر نگرانی بیمار شود، اما این تورم ظرف 12 تا 24 ساعت برطرف می شود. ولی در شرایطی که بیمار در گیر مشكل تنفسی یا بلع شود، بایستی به طور اورژانس ذیل معالجه قرار گیرد.

كهیر حاد
كهیرهایی كه كمتر بیش تر از 6 هفته از ساخت آنها می گذرد، ذیل عنوان «كهیر حاد» طبقه بندی می شوند. در این جور كهیر علت معمولاً تشخیص داده می شود. شایع ترین علل كهیر حاد غذاها، داروها و عفونت ها هستند. نیش حشرات هم می تواند سبب ساز بروز كهیر شود.

كهیر مزمن
كهیرهایی كه بیش بیش تر از 6 هفته بیش تر از پیدایش آنها می گذرد، «كهیر مزمن» نامیده می شوند. گزینش علت این گونه كهیر، اغلب زیاد مشكل میباشد و در تعداد كمی بیش تر از بیماران می توانایی علت را تشخیص داد. پزشك برای انتخاب علت كهیر، بایستی سؤالات زیادی بیشتراز بیمار بپرسد و معاینات متعددی را انجام دهد، ولی با وجود بررسی های بسیار در بیش بیش تر از دو سوم این بیماران نمی اقتدار علت كهیر را پیدا كرد.

نمایندگی پاناسونیک میرداماد كهیر

مواد خوراكی:
شایع ترین مواد خوراكی مولد كهیر عبارت اند از: تنقلات، شكلات، ماهی، گوجه فرنگی، تخم مرغ، توت و شیر. به طور كلی مواد خوراكی جدید و خام، بیش از مواد پخته شده منجر ساخت كهیر می شوند. افزودنی های خوراكی و نگاهدارنده ها هم تولید كهیر می كنند.

داروها:
تقریباً کلیه داروهای تجویز شده توسط پزشك یا داروهای خود درمانی می توانند سبب ساز بروز كهیر شوند، بعضا بیش تر از این داروها عبارت اند از: آنتی بیوتیك ها، مسكن ها، آرام بخش ها و خواب آورها، مكمل های غذایی، آنتی اسیدها. ویتامین ها و قطره های چشمی و ملیّن ها و شیاف ها نیز ساخت كهیر می كنند. در چهره ابتلا به كهیر، باید همه داروهای مصرف شده، چه بسا در هفته های اخیر را به پزشك اطلاع بخشید تا در تعیین علت، راهنما باشد.

عفونت ها:
بعضی بیش تر از عفونت ها از قبیل سرماخوردگی و عفونت های گلو در كودكان می توانند سبب ساز پیدایش كهیر شوند، اما برخی عفونت های مزمن و گاه عفونت هایی به شكل سینوزیت یا این که بعضی آبسه ها هم به عنوان علت تولید كهیر اصلی هستند.

بیماری های داخلی:
بیماری های داخلی مختلفی ازجمله بیماری های غدد داخلی، بیماری های كبدی، آلودگی های انگلی و ندرتاً بیماری های بدخیم، بایستی در فهرست علل كهیر مدنظر باشند.

كهیرهای ناشی از عوامل فیزیكی
برخی از عوامل فیزیكی مانند نوروروشنایی خورشید، سرما، فشار، ارتعاشات شدید، تعریق، ورزش و تماس با آب می تواند در برخی افراد باعث بروز كهیر شود.

در كهیر ناشی از آفتاب، ضایعات در محل هایی كه در معرض تابش آفتاب می‌باشند بروز می كنند و ظرف یک‌سری ساعت برطرف می شوند.

كهیرهای ناشی بیشتراز سرما در عضوی كه در معرض سرما بوده پیدا می شود.

تعریق در افراد برنا سبب ساز كهیرهای كوچك خارش دار می شود كه معمولاً به دنبال ورزش یا اضطراب بروز می نماید و ظرف 15 – 10 دقیقه برطرف می گردد. گاه در بعضا افراد، خارانیدن شدید نمایندگی پاناسونیک یا این که زیر فشار قرار به دست آوردن آن سبب ساز بروز كهیر می شود. تماس با آب صرف لحاظ بیش تر از این كه سرد یا این که گرم باشد، بیشتراز علل دیگر كهیرهای فیزیكی هستند.

درمان كهیر
بهترین درمان كهیر، تعیین علت و حذف آن است. اما این دستور بخصوص در كهیر مزمن اکثر زمان ها میسر نیست، ولی در مواقعی كه عللی از قبیل عفونت، غذا، دارو یا این که عوامل فیزیكی دلیل كهیر باشند، با حذف آن ادله كهیر هم معالجه می شود.

در بخش اعظمی بیش تر از موارد پس بیش تر از معاینات كامل بیمار، حتمی است كه آزمایش های تكمیلی انجام شود تا در صورت امكان علت كهیر تعیین شود، كه اما همیشه این توفیق حاصل نمی شود.

چنانچه علت پیدا نشود، درمان طبعاً سبب حذف كهیر خواهد شد. ولی در مواردی كه علت پیدا نشود، كهیر به طور علامتی معالجه می شود كه داروهای آنتی هیستامین در رأس معالجه های كهیر هستند. آنتی هیستامین ها در صورتی بیش تر از بروز كهیر پرهیز می كنند كه به طور منظم مصرف شوند و مصرف آنها صرفاً در زمان پیدایش كهیر تأثیر خیلی زیادی ندارد.

البته در مسئله مصرف آنتی هیستامین ها، عارضه ها آن‌ها (از قبیل ساخت موقعیت خواب آلودگی) را باید در نظر داشت و در افراد سالخورده كه مبتلا احتباس ادراری می باشند یا این که بعضی داروهای آرام بخش مصرف می كنند، می بایست مصرف آن‌ها با احتیاط صورت گیرد.

همچنین در برهه زمانی حاملگی، بسیاری بیشتراز داروها ازجمله آنتی هیستامین ها دارنده عوارضی می‌باشند كه بایستی مورد دقت باشند.

از تداخل اثر داروها هم نباید غافل بود و بیماران بایستی داروهای دیگری را كه به علل دیگر مصرف می نمایند، به پزشك تذکر كنند، زیرا داروها نیز به عنوان برهان كهیر و نیز به عنوان تأثیر متقابل روی داروهای آنتی هیستامین مهم هستند.

گهگاه در كهیرهای مقاوم، پزشك ممكن میباشد یک سری جور آنتی هیستامین را باهم یا به طور متناوب تجویز كند. در موارد حاد و شدید، به ویژه مواقعی كه مشكل تنفسی پیدایش نماید، مراجعه به اورژانس و تجویز «اپی نفرین» یا این که «كورتیكواستروئید» تزریقی با صلاحدید پزشك معالج، صورت می گیرد.

چین و چروک یک نگرانی اضافه برای هرکسی میباشد . چین و چروک ها بخشی از روند پیری می باشد و هیچ کس نمی تواند از آن پیشگیری کند. ولی ؛ در صورتیکه محافظت مناسبی انجام دهیم می توانیم پیری نمایندگی پاناسونیک را تا حدی به تعویق اندازیم . عارضه ها بخش اعظمی برای بروز چین و چروک وجود دارد، که کمتر شناخته شده هست و خیلی افراد بیش تر از آن اطلاعی ندارد با نیز این مورد ها را می خوانیم:

چین و چروک، پیری، نمایندگی پاناسونیک، رژیم غذایی، ویتامین طبیعی، اضطراب، استرس، سلامت
۱ . چین و چروک ها ژنتیکی هستند
ممکن می باشد فکر کنیم که آلودگی بیش بیشتراز حد ، اشعه های خورشید، و زندگی لبریز استرس فقط علل پیدایش چین و چروک می باشد. با این حال، این مورد ها بطور بدون نقص درست نیست. آن ها ژنتیکی هستند. عمق چین و چروک در پدربزرگ و مادربزرگ خود ، پدر و مادر ، عموها و یا خاله بطور ارثی در نمایندگی پاناسونیک شما نیز وجود داراست .اگر چین و چروک درنمایندگی پاناسونیکتان استارت شده هست ، به عکسهای بزرگان خود نگاه فرمائید . یک شباهت پیدا کرده در شرایطی که از اقدامات احتیاطی دلخواه استفاده نمائید می توانید بیش تر از چین و چروک توقف کنید. اگر شما می خواهید درمان صحیح را برای چین و چروک آغاز کنید همیشه خوبتر می‌باشد با یک متخصص نمایندگی پاناسونیک مشورت کردن فرمائید .

۲ . غذا تناول کردن زیاد و کم غذایی موجب چین و چروک میشود
خوردن بیش از حد علل چین و چروک زود هنگام می باشد هنگامی که یک فرد چاق تصمیم می گیرد یک رژیم غذایی لاغری بگیرد تمایل به کاهش مواد غذایی منجر می شود نمایندگی پاناسونیک چروک شود . چنین افرادی خیلی زود این رژیم را ول میکنند. چنین نوسانات مکرر در وزن باعث چین و چروک های عمیق بر روی نمایندگی پاناسونیک ران ، سینه ، بازوها، و گردن می‌شود . بیش تر از سوی دیگر ، افرا�

دسته‌هادسته‌بندی نشده